Jdi na obsah Jdi na menu
 


Schopnosti

PRUE:telekineze , astrální projekce

Telekineze je schopnost, díky níž, může Prue hýbat předměty kamkoli chce. Svou moc projevuje očima a pokud jde o pohyb osoby tak i rukama.
Astrální projekci získá až v pozdější době a znamená, že se Prue může přenést na jakékoli místo na zemi. Stačí aby na ně usilovně myslela a na tom místě se objeví její dvojče (astrální tělo).

 

 

PIPER:zmrazování času , molekulární urychlování

Pomocí zmrazování může Piper kdykoli zastavit čas a všechny osoby v místnosti, nebo poblíž Piper se okamžitě zastaví. Projevuje ji rukama. Molekulární urychlování (pozdější díly) znamená, že všechny molekuly v předmětu nebo osobě se zrychlí a poté vybuchnou. I tuto schopnost Piper projevuje rukama

 

 

PHOEBE:předtuchy , levitace, empatie


Předtuchy (budoucnost či minulost) většinou Phoebe vidí, když se dotkne nějakého předmětu s čím předtucha souvisí. Často tak vidí nějakou vraždu nebo nebezpečí.
Levitace - snad nemusím vysvětlovat, ale přece jenom ... Levitace je schopnost vznášet se.
Empatie -(později) schopnost cítit emoce druhých. Když Phoebe tuto schopnost dostala, hodně ji to vzalo, protože cítila deprese a smutek druhých a byla z toho dost špatná. Později se s tím začala vyrovnávat =)

 

 

PAIGE:transportování , přitahování

Transportováním se může Paige dostat kamkoliv i na špatně přístupná místa. Může ji provádět v kterékoli poloze a může s sebou i někoho vzít, což je velká výhoda. Tato schopnost je velice vyjímečná, protože se vyskytuje pouze u Světlonošů (jímž Paige není...)
Přitahování je schopnost podobná telekinezi. Ale místo aby předmět přeletěl vzduchem se přímo přenese do Paiginých rukou.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

skvělíííí

(Lucka, 28. 4. 2007 15:36)

Máš to tu moc pěkný :o)))

prrosíííííííííííííííííím

(sabča, 16. 10. 2006 18:07)

prosím dejsem program nakterém budou jména čarodějek a k tomu jejich fotky